ارائه گواهی شرکت در وبینارهای آنلاین منتخب


پیام سرپرست آموزش: با عرض سلام و آرزوی سلامتی برای  هنرجویان محترم باشگاه یوگا پیام مهر.

طی آخرین هم‌نشینی آنلاین اساتید و دست اندرکاران آموزشی مرکز، ارائه گواهی رسمی و مورد تایید مرکز مبتنی بر شرکت هنرجو در وبینارهای آموزشی آنلاین منتخب کلید خورد.

هنرجویان محترم پس از اتمام وبینارهای خود، پست الکترونیکی شامل اقدامات لازم جهت اخذ گواهی را دریافت خواهند کرد. پس از ارسال مدارک مورد نیاز توسط هنرجو، حداکثر یک هفته زمان خواهد برد.

مدرک مورد نیاز جهت صدور گواهی شامل یکی از مدارک احراز هویت (شناسنامه،  کارت ملی، گواهینامه رانندگی و...) می باشد. 

شایان ذکر است اعتبارسنجی گواهی‌های صادره صرفاً از طریق استعلام کد پیگیری در وب‌سایت مرکز میسر می ‌باشد.

هنرجویان محترم پس از دریافت گواهی خود، نسبت به استعلام آن اقدام کنند تا در صورت وجود مشکل درصدد مطرح کردن آن با پشتیبان برآیند: https://yoga-payammehr.com/certificate-verification

هزینه صدور گواهینامه تکمیل دوره بصورت الکترونیکی، رایگان می باشد.

۱ مرداد ۱۳۹۹

عدم برگزاری دوره های حضوری باشگاه پیام مهر


پیام مدیریت: با سلام و آرزوی سلامتی برای دوست داران یوگا و هنرجویان محترم باشگاه یوگا پیام مهر.

با توجه به ادامه فرآیند همه گیری ویروس COVID-19 و اهمیت فاصله گذاری اجتماعی بمنظور حفظ سلامت هنرجویان، بعد از برگزاری جلسه هیات مدیره مرکز تصمیم عدم برگزاری دوره های حضوری تا تغییر شرایط بهداشتی و اعلانات بعدی بر قوت خود باقی ماند.

مرکز سلامت پیام مهر تمهیداتی اتخاذ نموده تا دوره های نیمه تمام هنرجویان بصورت آنلاین و با بهترین امکانات موجود برگزار گردند. برخی از دوره ها در حال برگزاری می باشند و تاریخ تشکیل دوره های دیگر متعاقباً از طریق شبکه های اجتماعی اطلاع رسانی خواهند شد.

مقابله با ویروس کرونا و جلوگیری از همه گیری آن نیازمند همکاری و اتحاد همه ما می باشد. پیشنهاد می شود با ثبت نام رایگان در وب سایت در جریان آخرین اخبار و تحولات مرکز قرار گیرید.

۳۱ خرداد ۱۳۹۹