درباره ما
مرکز سلامت و باشگاه یوگا پیام مهر - پیام مهر در یک نگاه - درباره ما
درباره ما

درباره ما

باشگاه یوگا پیام مهر از سال ۱۳۶۳  فعالیت رسمی خود را تحت مدیریت دکتر ساعد احمدی روان شناس بالینی و ورزشی و خانم مایا ماچوه (سهیلا احمدی) آغاز نمود. باشگاه یوگا پیام مهر در ایران و در خارج از ایران به ثبت رسمی رسیده است.

دکتر ساعد احمدی و خانم مایا ماچوه جزو اعضای هیات علمی اولیه انجمن یوگای ایران بودند و آقای دکتر ساعد احمدی طی حکم شماره ۳۲۵۲/ک/۲۷۷  ۱/۶/۷۴ به عنوان رییس کمیته آموزش یوگای کشور منسوب شدند.

بخش آنلاین این مرکز که به منظور رسیدن به جامعه بزرگتری از علاقه مندان به یوگا و ارائه خدمات بهتر و متنوع تر به آن ها تاسیس شده است، از سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را زیر نظر مهندس سینا احمدی آغاز نمود.

باشگاه یوگا پیام مهر برای ۳ دوره متمادی بعنوان باشگاه ممتاز و درجه ۱ فعالیت داشته است و تحت پوشش کامل بیمه های آتش سوزی، بهداشتی، مدنی، ورزشی و تامین اجتماعی می باشد. همچنین این مرکز با وزارت ارشاد اسلامی، سازمان نظام روان شناسی، سازمان ملی ورزش  و جوانان، فدراسیون های ورزشی (منجمله فدراسیون ورزشهای عمومی)، انجمن یوگای کشور، انجمن مراکز خدمات روان شناسی، اتحادیه بین المللی یوگای هندوستان، اتحادیه بین المللی یوگای کانادا و انجمن یوگا تراپی امریکا ارتباط دارد.

باشگاه یوگا پیام مهر در دوره های مختلف در رده های قهرمانی شرکت کرده و تا کنون بیش از ۲۰ نفر از باشگاه یوگا پیام مهر مقام های قهرمانی رده ۱ تا ۳ را بدست آورده اند.

مدیران باشگاه یوگا پیام مهر، دکتر ساعد احمدی مربی رسمی یوگا از ایران و نیز باشگاه یوگای بین المللی در بمبئی هندوستان می باشد. 
درجه تحصیلی ایشان دکتری روان شناسی بالینی با دوره های تخصصی در روان شناسی ورزشی است. از جمله تخصص های دیگر ایشان درمان با ورزش (Sport Psychotherapy) است. خانم سهیلا احمدی مربی رسمی یوگا از ایران و دارای فعالیت های فراوان یوگا در کشور هند بوده اند. ایشان اصالتاً هندی هستند.

دکتر ساعد احمدی و خانم مایا ماچوه موسسان سبک سیکلیک یوگا در جهان می باشند. مکتوبات این سبک در سال ۱۳۷۷ در کتابی تحت همین عنوان منتشر گردیده است.

اولین نشریه علمی ورزش یوگا در سال ۱۳۷۸ توسط مدیران این باشگاه و کادر باشگاهی منتشر گردید. این نشریه برای ۱۱ سال متمادی بعنوان معرف این ورزش نقش بسزایی در گسترش آن در کشور داشته است.

مدیران باشگاه تا کنون مبادرت به انتشار ۳ کتاب جامع تحت عنوان هنر یوگا، سیکلیک یوگا، تنفس در یوگا (پرانایاما) نموده اند. اطلاعات تکمیلی را می توانید در این لینک مطالعه فرمایید.

مجوزهای فعالیت

×

وقت بخیر 🧘

×