صفحه اصلی لیست وبینارهای زنده آساناهای مقدماتی گل‌بهار ابراهیمی نژاد
مقدماتی گل‌بهار ابراهیمی نژاد

تاریخ

30 مهر 1402 - 23 آبان 1402
رویداد برگزار شده و به پایان رسیده است!

زمان

7:00 بعدازظهر - 8:00 بعدازظهر

هزینه

7,000,000 ریال

آساناهای مقدماتی گل‌بهار ابراهیمی نژاد

آساناهای مقدماتی گل‌بهار ابراهیمی نژاد

دوره آساناهای مقدماتی یوگا دوره آموزشی است که به شما کمک می کند تا با اصول و تکنیک های انجام حرکات یوگا آشنا شوید. یوگا یک روش تمرین ذهن و بدن است که باعث افزایش سلامت، آرامش، انعطاف پذیری و قدرت می شود. در این دوره، شما با نحوه نفس کشیدن اصولی، تمرینات گرم کردن، پایه گذاری مبانی یوگا، حرکات از درون به بیرون، سلام بر خورشید، یافتن مرکزیت خود، حرکات کَمری و ترمیم کردن ذهنتان آموزش داده می شوید. همچنین با شناسنامه، سودمندی، محدودیت، نکات هم راستایی و اشتباهات رایج هر آسانا آشنا می شوید.

این دوره برای تمامی افرادی که علاقه مند به یادگیری و تمرین یوگا هستند مناسب است. این دوره به شما کمک می کند تا با خود هماهنگ شده و به تعادل رسیده و از فواید فراوان یوگا برای جسم و روح خود برخوردار شوید.

جهت رزرو مقدماتی گل‌بهار ابراهیمی نژاد لطفاً با واتساپ مرکز سلامت پیام مهر در ارتباط باشید:

مدرس دوره
آساناهای مقدماتی گل‌بهار ابراهیمی نژاد

گل بهار ابراهیمی نژاد

سبک تدریس: سیکلیک یوگا

سابقه یوگا

دارای ۱۵ سال تجربه و فعالیت حرفه ای در زمینه مربیگری و تدریس یوگا به افراد مختلف با سطوح و نیازهای متفاوت. طی این مدت، با شاخه ها و سبک های گوناگون یوگا، مانند هاتا یوگا، ویناسا یوگا، آشتانگا یوگا، بیکرام یوگا و سیکلیک یوگا آشنا شده و دوره های مختلف آموزشی را در این زمینه ها گذرانده ام.

همچنین، با مفاهیم و تکنیک های پیشرفته یوگا، مانند پرانایاما، دارانا، باندها، مودراها، نادی شودنا و کریا آشنا شده و توانایی اجرا و تدریس آنها را کسب کرده ام. در طول این سال ها، با افراد و گروه های مختلفی کار کرده و به آنها کمک کرده ام تا با استفاده از یوگا به بهبود سلامتی جسمانی و روحانی خود بپردازند.

هدف من از مربیگری و تدریس یوگا انتقال دانش و تجربه خود به دیگران و ایجاد فضایی صمیمی و مثبت برای رشد و تعادل بخشیدن به جنبه های مختلف وجود است.

 
سابقه تدریس سیکلیک یوگا
  •  دارای گواهی نامه مربیگری ۵۰۰ ساعت بین المللی در سبک سیکلیک یوگا (لینک)
  •  گواهینامه مربیگری درجه ۳ از انجمن ورزش های همگانی
  • گواهی Cyclic Yoga Alliance 500 Hours TTC Canada (لینک)
  • وب سایت مدرس: کلیک
 
دوره ها

شرکت در دوره های مختلف و متنوع در زمینه یوگا و ورزش های مرتبط با آن. این دوره ها شامل موارد زیر هستند:

– دوره آساناهای مبتدی: یک دوره آموزشی برای کسانی که تازه با یوگا آشنا شده اند و می خواهند با حالات بدنی اولیه و ساده یوگا آشنا شوند و نحوه انجام آنها را یاد بگیرند.

– دوره آساناهای مقدماتی: یک دوره آموزشی برای کسانی که با آساناهای مبتدی آشنا شده اند و می خواهند با حالات بدنی پیچیده تر و چالش برانگیزتر یوگا آشنا شوند و نحوه انجام آنها را یاد بگیرند.

– دوره آساناهای پیشرفته: یک دوره آموزشی برای کسانی که با آساناهای مقدماتی آشنا شده اند و می خواهند با حالات بدنی حرفه ای و پرتکنیک یوگا آشنا شوند و نحوه انجام آنها را یاد بگیرند.

– دوره حرکات اصلاحی: یک دوره آموزشی برای کسانی که مشکلات جسمانی، استخوانی، عضلانی، مفصلی یا عصبی دارند و می خواهند با استفاده از حرکات اصلاحی چابکی، قدرت، تعادل و رفع درد را بهبود بخشید.

– دوره یاما و نیاما: یک دوره آموزش فلسفه و اخلاق یوگا که شامل پنج قانون رفتار خارجی (۱- احترام به همه موجودات، ۲- صدق، ۳- عفت، ۴- صرف نظر از حرص، ۵- صبر) و پنج قانون رفتار درونی (۱- نظافت، ۲- قانع بودن، ۳- تقوایت جسم و روح، ۴- مطالعه، ۵- تسلیم به خدا) است.

– دوره آمادگی جسمانی بانوان: یک دوره آموزش تمرینات جسمانی مناسب برای بانوان که شامل تقویت عضلات و لاغر شدن.

جدول زمانی وبینار مقدماتی گل‌بهار ابراهیمی نژاد

📆  تاریخ⏰ زمان
۱۴۰۲/۷/۳۰۱۹ الی ۲۰
۱۴۰۲/۸/۲۱۹ الی ۲۰
۱۴۰۲/۸/۷۱۹ الی ۲۰
۱۴۰۲/۸/۹۱۹ الی ۲۰
۱۴۰۲/۸/۱۴۱۹ الی ۲۰
۱۴۰۲/۸/۱۶۱۹ الی ۲۰
۱۴۰۲/۸/۲۱۱۹ الی ۲۰
۱۴۰۲/۸/۲۳۱۹ الی ۲۰

زمان باقیمانده تا شروع مقدماتی گل‌بهار ابراهیمی نژاد

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
وبینار آغاز شده است

جهت رزرو مقدماتی گل‌بهار ابراهیمی نژاد لطفاً با واتساپ مرکز سلامت پیام مهر در ارتباط باشید:

×

وقت بخیر 🧘

×